Česky English Deutsch Français Italiano Español

Spedice

OmegaPlus_160307_17.jpgSpediční společnost vystupuje na trhu jako podnikatelský subjekt, který přepravu zboží uskutečňuje vlastními prostředky, nebo prostřednictvím rozsáhlé sítě smluvních dopravců.

Spedice uskutečňuje přepravu pomocí smluvních dopravců tak, že vstupuje mezi objednatele a dopravce. Dochází k uzavření smlouvy o přepravě věci podle obchodního zákoníku §610. To znamená, že se spedice zavazuje obstarat nebo zajistit přepravu vlastním jménem a na svůj účet. Spedice vystupují vůči objednateli jako dopravci, na které přijatý závazek přenášejí.
Spediční firma plně zodpovídá objednateli přepravy za splnění závazku, tedy dopravení zboží do určeného místa zodpovídá také za škody vzniklé přepravou nebo odcizením.

Společnost OMEGA PLUS spol. s r. o. spolupracuje s rozsáhlou sítí smluvních dopravců zajišťující všechny druhy přeprav, zejména:

  • silniční doprava
  • železniční doprava
  • říční doprava
  • vodní doprava
  • letecká doprava

Jsme schopni zabezpečit přepravy z většiny míst naší země až na místo určení, kdekoliv na světě. Nabízíme kompletní servis od vyzvednutí zásilky, překládky, celního odbavení, pojištění až k dodání k zákazníkovi.

ZASLAT POPTÁVKU


5 důvodů proč s námi spolupracovat

Velký důraz klademe na spolehlivost našich služeb
Profesionalita našich zaměstnanců
Komplexnost služeb v národní a mezinárodní dopravě
Široký a moderní vozový park
Tradice od roku 1993